Bertil Wahlberg oljemålning
2012-01-19
117145
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Barn, signerad Wahlberg, olja på duk, 32x98,5 cm