Erland Cullberg färglitografi
2012-01-17
117095
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CULLBERG, Erland (född 1931): Figurkomposition, signerad E Cullberg, 12/100, färglitografi, 49x38 cm