Olle Bonniér färglitografi
2012-01-17
117093
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad -59, 7/30, färglitografi, bladstorlek 53x73 cm