Tallrikar och skålfat
2012-01-17
117077
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, SKÅLFAT, porslin, famille rose
sprickor, skador, lagningar