Edvin Ollers oljemålning
2012-01-17
116988
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Skärgårdslandskap, signerad och daterad E Ollers 1956, olja på duk, 45x55 cm