Hans Walter Sundberg oljemålning
2012-01-16
116982
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SUNDBERG, Hans Walter (född 1922): Främmande fågel, signerad med initialer och daterad, olja på duk, 95x44 cm