Salvador Dali etsning med handkolorering
2012-01-16
116980
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): Les Amours Jaune: A la Mémoire de Zulma, 1974, signerad och numrerad Dali 94/300, etsning med guldglitter, litteratur: Michler/Löpsinger 695