Göran Brunius oljemålning
2012-01-17
116976
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Guatemala", signerad GB, olja på duk, 81x100 cm