Arakawa grafiskt blad
2012-01-16
116972
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARAKAWA, Shusaku (Japan 1936-2010): The given describes language through training, 1973, signerad Arakawa 32/40, litografi och serigrafi 57x76