Arakawa grafiskt blad
2012-01-16
116969
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARAKAWA, Shusaku (Japan 1936-2010): Title: subject, 1973, signerad Arakawa 32/40, litografi och serigrafi 57x76