Bokskåp i valnöt
2012-01-16
116947
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, omkring 1900, valnöt, höjd 201, 89x37 cm, nyckel finns
bruksslitage, fanerskada