Hugo Zuhr oljemålning
2012-01-17
116940
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskapsmotiv med väderkvarn, monogramsignerad, olja på duk, 41x51 cm