Vassily Kandinsky Fond Noir färglitografi
2012-01-15
116914
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDINSKY, Vassily (1866-1944) efter: Fond Noir, signerad och daterad i trycket VK-40, 175/300, 32x21,5 cm, Maeght Editeur (blindstämpel)