Igge Karlsson oljemålning
2012-01-15
116910
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition signerad med ded och daterad Igge 69, 70x86 cm