Peter Freudenthal färglitografi 1980
2012-01-15
116869
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1980, 49/50, färglitografi, bladstorlek 55x46 cm