Ulf Wahlberg svit med fyra etsningar
2012-01-15
116867
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, svit med fyra etsningar, 1981, signerade och numrerade Ulf Wahlberg 29/90, varierande format, oramade
Ett blad med veck i marginal