Japanska träsnitt
2012-01-11
116820
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, Chikanobu resp Kunioshi, obanformat
Skador, slitage