Kopparkittel
2012-01-14
116816
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPARKITTEL, 1800-tal, med hänkel i järn, höjd 38, bredd 58
Lagad, slitage