Kurt Lindon oljemålning
2012-01-14
116810
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDON, Kurt (född 1910):Stadsbild, signerad Lindon, olja på pannå, 32x40 cm