Flamländsk skola 1700-tal
2012-01-14
116786
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Gycklare, olja på duk, 49x65 cm EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Ramskada