Målning 1800-tal
2012-01-13
116752
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Alplandskap, signerad, olja på duk, 60x90 cm, metallbricka märkt JK de Bansy