Pierre Olofsson komposition
2012-01-14
116747
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1966): Komposition, signerad Olofsson 24/99, färglitografi, 40x30 cm