Peder Duke komposition
2012-01-14
116742
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1989, 115/200, färgserigrafi, 41x38,5 cm