Einar Jolin litografi
2012-01-12
116629
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Motiv från Skansen, signerad Jolin 198/360, färglitografi, 45x55 cm