Guustav Arne oljemålning
2012-01-12
116626
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ARNE, Gustav (född 1925): Stilleben, signerad G Arne, olja på duk, 40x50 cm