Målning
2012-01-12
116615
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Herdepojke, monogramsignerad GVH, olja på pannå, 26x20 cm