Gravyrer 1700-tal
2012-01-12
116612
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRAVYRER, 1700-tal, Réaumur, Nouvel art, varierande mått
Skador, fläckar, lösa blad