Sam Uhrdin oljemålning
2012-01-12
116601
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
UHRDIN, Sam (1886-1964): Flicka vid eldstad, signerad Sam Uhrdin, olja på duk, 72x91 cm