Lena Linderholm litografi
2012-01-11
116573
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Fruktstilleben, signerad och numrerad Lena A Linderholm, 96/175, färglitografi, 80x60 cm