Sven Erixson oljemålning
2012-01-12
116560
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ERIXSON, Sven (1899-1970): Sjöstjärnor, signerad och daterad Sven Erixson 56-66, olja på duk på pannå, 41x57 cm