Akvarell Japan 1900-tal
2012-01-11
116555
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Japan, 1900-tal) Flodfiske, signerad Yamada?, akvarell, 32x47 cm