Severin Nilsson oljemålning
2012-01-11
116550
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NILSSON, Severin (1846-1918): Landskap med björkar, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 30x21 cm