Stilleben 1900-tal
2012-01-11
116535
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Stilleben med uggla, signerad och otydligt daterad Aulo 27?, olja på pannå, 52x37 cm
Smärre ytskador längs ramkanten