Supkalkar i silver Adam Tillström Växjö
2012-01-10
116518
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SUPKALKAR, 1 par, silver, Adam Tillström, Växjö 1826, svisselerad dekor, delvis med förgyllningar, höjd 10,5 cm
Ägarinitialer, bucklor, mynningskanter sneda