Ludof Bachuysen hans krets 1700-tal
2012-01-10
116508
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BACKHUYSEN, Ludolf (holländsk skola, hans krets, 1700-tal): Fiskmarknad,
bär signatur, olja på duk, 63x77 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Dukskador, retuscher