Lucas Pancras hans krets
2012-01-10
116497
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LUCAS PANCRAS, hans krets, holländsk skola, omkring 1660, bergslandskap med figurer, signerad, olja på pannå, 38 x 48 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris