Carl Gunne oljemålning
2012-01-10
116455
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNE, Carl (1893-1979): Kustbild med segelbåt, signerad Gunne, olja på duk, 53x81 cm