Bengt Lindström färglitografi
2012-01-11
116451
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Lindström 10/50, färglitografi, 62x96 cm, oramad
Kort reva, smärre veck