Oidentifierad konstnär färglitografi
2012-01-11
116449
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JACOBSEN, Robert (1912-1993): Komposition, signerad och numrerad 73/150, färglitografi, 59x41 cm, oramad