Oljemålning med hundar
2012-01-03
116434
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Motiv med hundar, otydligt signerad, olja på duk, 30x40 cm
Smärre ytskador