Oljemålning engelskt landskap
2012-01-03
116433
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, "Silver stream", oydligt signerad, olja på duk, 50x33,5 cm
Lagningar