Albert Contreras olja
2012-01-09
116408
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CONTRERAS, Albert (född 1933): No 6, signerad och daterad Contreras 1966, olja på duk, 43x43 cm, oramad