Lennart Rodhe litografier
2012-01-09
116407
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005) (2): Kompositioner, litografier, monogramsignerade, en signerad och daterad 1998, 20x21 resp. 48x41 cm, oramade