Robert Högfeldt akvarell
2012-01-09
116395
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894 - 1984): Troll i regn, signerad
R. Högfeldt, akvarell, 33x26,5 cm