Frtans Timén
2012-01-08
116389
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TIMÉN, Frans (1883-1968): Landskap med gård, signerad FTimén, olja på duk, 46x43 cm
Hål