Mansporträtt olja
2012-01-08
116332
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, 50x43 cm
Mindre färgbortfall