Klubbat för:
5 400 SEK
2 000 SEK
TVÄTTFAT, rokoko, tenn, fyrstämplat Lars Lundwall, Jönköping 1775, 25,5x36,5, KAFFEKANNA, Louis XV-stil, sannolikt Tyskland, tenn, höjd 24,5 cm
Skador och lagningar
116310
2012-01-07