Ljusstakar tenn
2012-01-07
116308
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, gustavianska, tenn, fyrstämplade Adolf Helleday, Jönköping 1798, höjd 19 cm
Skador, lagningar