Färglitografi Peder Duke
2012-01-07
116287
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1990, 155/200, färglitografi, 30x41 cm