Robert Högfeldt akvarell/krita
2012-01-08
116281
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Djungelpalats, signerad R. Högfeldt, akvarell/krita, 25x33 cm